Macramé plantenhanger 20 maart 2025
Macramé is weer helemaal terug!
Op twee uur tijd dompelen we absolute beginners onder in de wereld van deze prachtige techniek.
Onder het motto "al doende leert men", maken we samen, op een heel rustig en gemoedelijk tempo een prachtige plantenhanger.
Deze hanger is opgemaakt uit 3 basisknopen (de festonknoop, de weitasknoop en de wikkelknoop) die we stap voor stap krijgen uitgelegd en aangeleerd.
We voorzien alle materialen, een warme sfeer en gezellige setting.
Els zet je stap voor stap op weg met een hoop inspiratie en praktische tips.
Na deze workshop ga je naar huis met een prachtige plantenhanger die je zelf maakte.
Je krijgt meteen een bloempotje mee zodat je thuis enkel nog een plantje naar keuze erin hoeft te zetten.
Het patroon krijg me mee naar huis, zodat je thuis meteen opnieuw kan beginnen, als de macramé-kriebels je te pakken hebben.
Nadien kan je in ons winkeltje vrijblijvend materialen aankopen want macramé is verslavend! (betalen kan met de bancontact-app of cash).
PRAKTISCH:
- Wanneer: Donderdag 20 maart 2025, van 19.30u tot 21.30u
- Kostprijs: 55 euro
In de prijs inbegrepen zitten: begeleiding tijdens de workshop, gebruik van alle materialen om jouw eigen plantenhanger te maken + een bloempotje, hapjes en drankjes.